0 comments

Sol Yanım 11. Bölüm 2. Fragmanı

Sol Yanım 11. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde yayınlandı. Sol Yanım yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Sol Yanım yeni bölümü 10 Şubat Çarşamba günü saat 20:00 de STAR TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Sol Yanım 11. Bölüm 2. Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Sol Yanım 11. Bölüm 2. Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Otel de yaşadıkları tartışmanın ardından Selim ve Serra’nın yolları tekrardan ayrılma noktasına geliyor. Serra, annesinin İhsan’la olan geçmişini öğrenir ve bu sırrı kendisinden sakladığı için annesinden bunun hesabını soruyor. Burak’ın yaşadığı maddi sıkıntıları bilen Serra, kendisine mahallede bir ev buluyor. Selim, Burak ve Serra’nın bu yakınlıklarına bir türlü anlam veremez. Hem Serra hem Burak ile arasına soğukluk girince, Selim’in sığındığı liman Biricik olur. Burak’ın mahalleye eve geçmesinin ardından kaza konusunun gündeme gelme ihtimali Barbar’ı endişeye sevk eder. Asena’nın hamileliği evdeki tartışmaların ana maddesini oluşturuyor. Oynadığı tüm oyunlar açığa çıkan Asena, iyice çaresiz kalır.

Sol Yanım 11. Bölüm 2. Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Sol Yanım 11. Bölüm 2. Fragmanı ile 10 Şubat Çarşamba günü STAR TV’de yayınlanacak. Sol Yanım yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Sol Yanım Dizi Konusu

Sol Yanım konusu; aşık olan Serra ve Selim’in yaşamları çevresinde olup biten tüm entrikalarla birlikte sürükleyici bir hayatı ekrana getirecek. Tam olarak ağızlarında gümüş kaşık ile doğdular. Selim, Serra, Biricik ve Burak Serra’nın hayatı ise diğerlerine göre çok başka ama tesadüfler onu da bu kişilerin arasında yeni bir hayata kavuşturacaktır. Bu dört genci bir araya getiren Kuzey Üniversitesi, kampüs hayatına dair eğlenceli ve soluksuz yaşamlar gösterecektir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz