0 comments

Son Yaz 6. Bölüm Fragmanı

Son Yaz 6. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Son Yaz’ın yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Son Yaz yeni bölümü 5 Şubat Cuma günü saat 20:00 de FOX TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Son Yaz 6. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Son Yaz 6. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Akgün, Selim ve anasının resmini görüyor. Selim’e annesini görüp görmediğini sorduğunda Selim’in gerçekleri saklaması, Akgün’ün dünyasını yerle yeksan olur. Akgün’ün siniri, öfkesi patlayacak yer ararken, Yağmur, Akgün’ün bu ani değişimin farkına varır ve neler olduğunu hemen öğrenmek istiyor. Yağmur’un Akgün’ün üzerine gelmesi ilişkilerini başka bir boyuta taşıyacaktır. Selim, hem çocuklarla hem de Canan’la aralarını düzeltiyor. Ailesini kazanmaya çok yaklaşmıştır. Fatih, Yağmur’a, Selim’in kendisinin tehdit ettiğini ifade eder ve Yağmur, babasına annesine gerçeği söyleyebilmesi için şans verecektir.

Son Yaz 6. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Son Yaz 6. Bölüm Fragmanı ile 5 Şubat Cuma günü FOX TV’de yayınlanacak. Son Yazı’ın yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Son Yaz Dizi Konusu

Cumhuriyet Savcısı Selim Kara, seneler önce tutukladığı organize suç lideri Selçuk Taşkın’dan hiç beklemediği bir anda bir teklif alıyor. Selçuk Taşkın, oğlu Akgün Gökalp Taşkın’a sahip çıkması karşılığında tanıklık yapacağını söyler. Akgün Gökalp, yerinde durmayan deli doludur, babasından sonra onun izinden yürümüş, ve yaşanan olaylardan sonra ölüm riskiyle yaşamaktadır.

Selim, Selçuk Taşkın’ın oğlunu zorda olsa kısmı şekilde koruması altına alıyor ancak ailevi problemler sebebi ile İzmir’e ailesinin yanına bu başı belada delikanlı ile birlikte gitmek zorunda kalıyor. Selim, ne pahasına olursa olsun evliliğini kurtarmak zorunda olduğunu bilmektedir. Akgün Gökalp’in ise bu zorunlu yol arkadaşlığını kabullenmeyip yerinde durmaz. Selim Kara’nın, babasını seneler önce tutuklayan savcı olduğunu öğrendiğinde inanılmaz bir mücadeleye başlayacaktır.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz