0 comments

Son Yaz 7. Bölüm Fragmanı

Son Yaz 7. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Son Yaz’ın yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Son Yaz yeni bölümü 12 Şubat Cuma günü saat 20:00 de FOX TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Son Yaz 7. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Son Yaz 7. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Canan, Akgün’ün gerçek kim olduğunu öğrenmiştir ve Selim’e çok sinirlenir. Selim ve Akgün’ün gitmesini talep ederken Canan, onlar gidene kadar çocuklarla birlikte Emel’lere yerleşir. Selim, bir taraftan Canan’ın boşanmak adına yeniden harekete geçmesi, diğer taraftan yaptığı operasyonun başarısız olmasından dolayı öfkelenir. Selim başarısız operasyonu tersine çevirmek adına baskın yaptığı uyuşturucunun peşinden gider, Akgün’ün de ona yardımını istiyor. Akgün ise Soner’in sıkıştırmasıyla Latif’in nerde olduğunu öğrenmek ve Selim’in olanları ortaya çıkarmasını engellemek zorunda kalıyor.

Son Yaz 7. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Son Yaz 7. Bölüm Fragmanı ile 12 Şubat Cuma günü FOX TV’de yayınlanacak. Son Yazı’ın yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Son Yaz Dizi Konusu

Cumhuriyet Savcısı Selim Kara, seneler önce tutukladığı organize suç lideri Selçuk Taşkın’dan hiç beklemediği bir anda bir teklif alıyor. Selçuk Taşkın, oğlu Akgün Gökalp Taşkın’a sahip çıkması karşılığında tanıklık yapacağını söyler. Akgün Gökalp, yerinde durmayan deli doludur, babasından sonra onun izinden yürümüş, ve yaşanan olaylardan sonra ölüm riskiyle yaşamaktadır.

Selim, Selçuk Taşkın’ın oğlunu zorda olsa kısmı şekilde koruması altına alıyor ancak ailevi problemler sebebi ile İzmir’e ailesinin yanına bu başı belada delikanlı ile birlikte gitmek zorunda kalıyor. Selim, ne pahasına olursa olsun evliliğini kurtarmak zorunda olduğunu bilmektedir. Akgün Gökalp’in ise bu zorunlu yol arkadaşlığını kabullenmeyip yerinde durmaz. Selim Kara’nın, babasını seneler önce tutuklayan savcı olduğunu öğrendiğinde inanılmaz bir mücadeleye başlayacaktır.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz