0 comments

Son Yaz 8. Bölüm Önizleme

Son Yaz 8. Bölüm Önizleme sitemizde yayınlandı. Son Yaz’ın yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Son Yaz yeni bölümü 19 Şubat Cuma günü saat 20:00 de FOX TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Son Yaz 8. Bölüm Önizleme de Neler Yaşanacak?

Son Yaz 8. Bölüm Önizleme son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Latif’i öldürmesi adına köşeye sıkıştırılan Akgün, eline bu kanı bulaştırmamak için bir yol ararken, Soner Akgün’ü Yağmur üstünden tehdit ediyor. Selim ise her alanda kaçak tanığı Latif’i aramaya koyuluyor. Akgün bu çaresizlik içinde bir yol bulmaya çalışır. İçinde bulunduğu duruma daha fazla dayanamayan Akgün, kendisine daha evvel annesi hakkında yalan söyleyen Selim’e çatar. Aralarında geçen konuşmada öğrendikleri Akgün’ü hiç ummadığı yerden vurur. Diğer yandan Canan ve Selim yaşadıkları ayrılığa rağmen yıkılmamaya çalışsalar da iki taraf da darmaduman olmuştur. Canan’ın Selim’e tanığı Latif’le alakalı yardım etmesi ikilinin aralarını düzeltebilir mi?

Son Yaz 8. Bölüm Önizleme izle!

Bolumfragmanlari.com Son Yaz 8. Bölüm Önizleme ile 19 Şubat Cuma günü FOX TV’de yayınlanacak. Son Yazı’ın yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Son Yaz Dizi Konusu

Cumhuriyet Savcısı Selim Kara, seneler önce tutukladığı organize suç lideri Selçuk Taşkın’dan hiç beklemediği bir anda bir teklif alıyor. Selçuk Taşkın, oğlu Akgün Gökalp Taşkın’a sahip çıkması karşılığında tanıklık yapacağını söyler. Akgün Gökalp, yerinde durmayan deli doludur, babasından sonra onun izinden yürümüş, ve yaşanan olaylardan sonra ölüm riskiyle yaşamaktadır.

Selim, Selçuk Taşkın’ın oğlunu zorda olsa kısmı şekilde koruması altına alıyor ancak ailevi problemler sebebi ile İzmir’e ailesinin yanına bu başı belada delikanlı ile birlikte gitmek zorunda kalıyor. Selim, ne pahasına olursa olsun evliliğini kurtarmak zorunda olduğunu bilmektedir. Akgün Gökalp’in ise bu zorunlu yol arkadaşlığını kabullenmeyip yerinde durmaz. Selim Kara’nın, babasını seneler önce tutuklayan savcı olduğunu öğrendiğinde inanılmaz bir mücadeleye başlayacaktır.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz