0 comments

Tövbeler Olsun 24. Bölüm Fragmanı

Tövbeler Olsun 24. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Tövbeler Olsun yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Tövbeler Olsun yeni bölümü 31 Ocak Pazar günü saat 20:00 de TRT 1’de keyifle izleyebilirsiniz.

Tövbeler Olsun 24. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Tövbeler Olsun 24. Bölüm fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Namzet‘in Anıl’a zorla evlilik sözleşmesi imzalatmak istediğini fark eden Nazmiye ve Osman bunu engellemek adına her şeyi yapacaklar. Tüm bunlar yaşanırken Osman, Namzet adına hazırladığı sözde ‘Dünür Sözleşmesi’ tüm herkesi şok edecektir. 

Tövebeler Olsun 24. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Tövbeler Olsun 24. Bölüm fragmanı ile 31 Ocak Pazar günü TRT 1’de yayınlanacak. Tövbeler Olsun yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Tövebeler Olsun Dizi Konusu

İşinde oldukça başarılı fakat bir o kadar da pinti olan mücevher üreticisi ve aynı zamanda Horanta Holding’in yöneticisi Namzet Horanta’nın, pinti bir adamdan cömert bir adama dönecek olacağının hikayesi anlatılmaktadır. Bu dönüşüm sırasında, “hatme çiçeğim” diye seslendiği karısı Latife ve oğulları Sinan ve Buğra’yı da etkileneceğini fark ediyor.

Tövbeler olsun komedi dalında ses getiren dizinin yönetmenliğini Serdar Akar yapmaktadır. 9 Ağustos 2020 yılında TRT 1’de ekranlarda başlayan aile ve durum komedisi türünde dikkatleri üzerine çeken dizinin yapımcısı ve senaristi ise oldukça başarılı ve tecrübeli isim Hasan Kaçan’dır.

Tövebeler olsun İstanbul Beykozda bir film platosunda çekilmektedir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz