0 comments

Tövbeler Olsun 25. Bölüm Fragmanı

Tövbeler Olsun 25. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Tövbeler Olsun yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Tövbeler Olsun yeni bölümü 7 Şubat Pazar günü saat 20:00 de TRT 1’de keyifle izleyebilirsiniz.

Tövbeler Olsun 25. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Tövbeler Olsun 25. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Namzet yeğenine kurduğu tuzağa kendisi düşüyor. Altınları kaybedip, bulmak için sokaklarda geziyor. Namzet evlilik sözleşmesini yırtıp atıyor. Anıl bu yanlış anlaşılmadan herkesin özür dilemesiyle evliliğe bir adım daha yaklaştı. Nazmiye ile anıl mutluluğa doğru ilerliyor.

Tövbeler Olsun 25. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Tövebeler Olsun 25. Bölüm fragmanı ile 7 Şubat Pazar günü TRT 1’de yayınlanacak. Tövbeler Olsun yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Tövebeler Olsun Dizi Konusu

İşinde oldukça başarılı fakat bir o kadar da pinti olan mücevher üreticisi ve aynı zamanda Horanta Holding’in yöneticisi Namzet Horanta’nın, pinti bir adamdan cömert bir adama dönecek olacağının hikayesi anlatılmaktadır. Bu dönüşüm sırasında, “hatme çiçeğim” diye seslendiği karısı Latife ve oğulları Sinan ve Buğra’yı da etkileneceğini fark ediyor.

Tövbeler olsun komedi dalında ses getiren dizinin yönetmenliğini Serdar Akar yapmaktadır. 9 Ağustos 2020 yılında TRT 1’de ekranlarda başlayan aile ve durum komedisi türünde dikkatleri üzerine çeken dizinin yapımcısı ve senaristi ise oldukça başarılı ve tecrübeli isim Hasan Kaçan’dır.

Tövebeler olsun İstanbul Beykozda bir film platosunda çekilmektedir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz