0 comments

Tövbeler Olsun 26. Bölüm Fragmanı

Tövbeler Olsun 26. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Tövbeler Olsun yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Tövbeler Olsun yeni bölümü 14 Şubat Pazar günü saat 20:00 de TRT 1’de keyifle izleyebilirsiniz.

Tövbeler Olsun 26. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Tövbeler Olsun 26. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Kaçırılmış oyunu yaparak Kazım’a ders verirken Namzet Horanta, hiç düşünmediği bir şekilde altınları kaybediyor ve çöp kamyonun içinde altınların peşine düşer. Tüm gün boyunca Namzet’ ten bir haber alamayan ev ahalisi ise iyice endişeleniyor. Anıl ile Nazmiye’nin tekrar aralarının düzelmesi ile tüm uğraşları boşa giden Ertan bu kez de farklı bir plan yapar. Tüm bunlar yaşanırken Osman’ın dükkanına hırsız girmesi ortalığı fena karıştırıyor. Namzet’ in kaçırıldığını daha fazla gizleyemeyen Kazım olan biten her şeyi anlatacaktır. Başına neler geleceğinden habersiz olan Namzet ise Kazım’ın altınlarını bulmak için çöp kamyonunu çalar. Bu olaylardan dolayı karakola düşecektir.

Tövebeler Olsun 26. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Tövbeler Olsun 26. Bölüm fragmanı ile 14 Şubat Pazar günü TRT 1’de yayınlanacak. Tövbeler Olsun yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Tövebeler Olsun Dizi Konusu

İşinde oldukça başarılı fakat bir o kadar da pinti olan mücevher üreticisi ve aynı zamanda Horanta Holding’in yöneticisi Namzet Horanta’nın, pinti bir adamdan cömert bir adama dönecek olacağının hikayesi anlatılmaktadır. Bu dönüşüm sırasında, “hatme çiçeğim” diye seslendiği karısı Latife ve oğulları Sinan ve Buğra’yı da etkileneceğini fark ediyor.

Tövbeler olsun komedi dalında ses getiren dizinin yönetmenliğini Serdar Akar yapmaktadır. 9 Ağustos 2020 yılında TRT 1’de ekranlarda başlayan aile ve durum komedisi türünde dikkatleri üzerine çeken dizinin yapımcısı ve senaristi ise oldukça başarılı ve tecrübeli isim Hasan Kaçan’dır.

Tövebeler olsun İstanbul Beykozda bir film platosunda çekilmektedir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz