0 comments

Tövbeler Olsun 27. Bölüm Fragmanı

Tövbeler Olsun 27. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Tövbeler Olsun yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Tövbeler Olsun yeni bölümü 28 Şubat Pazar günü saat 20:00 de TRT 1’de keyifle izleyebilirsiniz.

Tövbeler Olsun 27. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Tövbeler Olsun 27. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Kazım’ın sandığı altınların aslında kendi altınları olduğunu öğrenen Namzet öfkeden deliye dönüyor. Latife’nin beklenmedik çıkışı ise altınlarını geri almak için olmadık yollara başvuran Namzet’e geri adım attıracaktır. Olan bitenlerden habersiz olan Nazmiye, Buğra ve Aylin ise duydukları karşısında şoke olmuştur. Dr. Şevki Bey’in planıyla Namzet’in kaçırılmasına yardım eden Osman ise bu durumdan dolayı huzursuzdur. Tüm bunlar olurken Horanta ailesi, eve gelen polisler yüzünden büyük şok yaşayacaktır. Durumun giderek kötüye gittiğini düşünen Aylin ve Buğra ise babalarının tekrar arkadaş olması için Dr. Şevki’den yardım istemeye karar verirler.

Tövebeler Olsun 27. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Tövebeler Olsun 27. Bölüm fragmanı ile 28 Şubat Pazar günü TRT 1’de yayınlanacak. Tövbeler Olsun yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Tövebeler Olsun Dizi Konusu

İşinde oldukça başarılı fakat bir o kadar da pinti olan mücevher üreticisi ve aynı zamanda Horanta Holding’in yöneticisi Namzet Horanta’nın, pinti bir adamdan cömert bir adama dönecek olacağının hikayesi anlatılmaktadır. Bu dönüşüm sırasında, “hatme çiçeğim” diye seslendiği karısı Latife ve oğulları Sinan ve Buğra’yı da etkileneceğini fark ediyor.

Tövbeler olsun komedi dalında ses getiren dizinin yönetmenliğini Serdar Akar yapmaktadır. 9 Ağustos 2020 yılında TRT 1’de ekranlarda başlayan aile ve durum komedisi türünde dikkatleri üzerine çeken dizinin yapımcısı ve senaristi ise oldukça başarılı ve tecrübeli isim Hasan Kaçan’dır.

Tövebeler olsun İstanbul Beykozda bir film platosunda çekilmektedir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz