0 comments

Tozkoparan 55. Bölüm Fragmanı

Tozkoparan 55. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Tozkoparan’ın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Tozkoparan yeni bölümü 19 Nisan 2020 Pazar günü saat 17:00 de TRT 1’de keyifle izleyebilirsiniz.

Tozkoparan dizisi 55. bölümüyle 19 Nisan 2020 Pazar günü TRT 1’de yayınlanacak. Tozkoparan’ın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

TOZKOPARAN YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Tozkoparan 55. Bölüm son bölümde neler yaşanıyor dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Saatli Ev’de baygın düşen Doruk, Tozkoparanlar tarafından esir alınıyor. Salih usta her şeyi Sinan’a anlatır. Mavi Ay ve Karayel Üyeleri, eski zamanlarda çok iyi arkadaş, dost olduklarını hatırlarlar ve kavga etmekten vazgeçiyorlar. Salih usta Kuzgunlar’ın kim olduğunu anlatır. Kuzgunlar kötü Tozkoparanlar iyi olduğunu anlayan Sinan Mete’den özür diler. Sinan ile Mete barışırlar. Nevzat ise Doruk’un esir tutulduğu yeri öğrenir ve onu kurtarmayı başarıyor. Kaya ise Tozkoparanların taşla makineyi birleştirmesine engel olmak için kasabaya bomba yerleştirmiştir. Amacı Tozkoparanlardan taşı ve makineyi almaktır. Tozkoparanlar taşı ve makineyi teslim etmeyi kabul edecekler mi? Tozkoparanlar Bombayı imha edebilecek mi? Seyirciler yeni bölümü heyecanla beklemeye başladılar.

Yorum Yaz