0 comments

Tutunamayanlar Çevrimiçi 2. Bölüm Fragmanı

Tutunamayanlar Çevrimiçi 2. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Tutunamayanlar’ın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Tutunamayanlar Çevrimiçi yeni bölümü 28 Nisan 2020 Salı günü saat 21:00 de TRT1’de keyifle izleyebilirsiniz.

Tutunamayanlar dizisi çevrimiçi 2. bölümüyle 28 Nisan 2020 Salı günü TRT1’de yayınlanacak. Tutunamayanlar çevrimiçi bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

TUTUNAMAYANLAR ÇEVRİMİÇİ YENI BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Tutunamayanlar Çevrimiçi 2. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Diziyi Sevenler fragmanda ipucu aramaya başladılar. Tarık, sahurda ramazanın ilk sahuru olduğu için hiçbir şey yememiş, içememiş Ramazan’ın ilk gününde oruç tutmakta oldukça zorlanıyor. Bu yaşına kadar ilk kez oruç tutan İrem ise çok mutluluk ve merak içinde orucunu tutar. Ramazan hakkında sorduğu ilginç sorularla Tarık’ı epey zorlamaktadır.

İrem’in iş aramasına yardım etmek isteyen Tarık, İlhan ve Lütfü’ye bu konuyu danışır. Onların değerlendirdiği işleri beğenmeyen Tarık, evden yapılması mümkün işleri denemektedir. Ancak bu konuda başarılı olamıyor. Tarık, bilgisayarda online oyun oynayarak internet fenomeni olmaya karar veriyor. İlhan ise karantina sürecini tamamlamış, Lütfü’nün balkonuna da yerini almıştır.

Yorum Yaz