0 comments

Yasak Elma 96. Bölüm Fragmanı

Yasak Elma 96. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Yasak Elma yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Yasak Elma yeni bölümü 1 Şubat Pazartesi günü saat 20:00 de FOX TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Yasak Elma 96. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Yasak Elma 96. Bölüm fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Çağatay ve Yıldız arasındaki gerginlik hızla devam ederken, Yıldız bir ayrılık olacağının farkındadır. Ender ve Şahika, Hasan Ali’yi devirme amaçlayan planları devreye sokmak ister. Ancak Yıldız, Şahika ve Ender’in cezaevi arkadaşları Nurgül’ün çıkıp gelmesi ortalığı karıştırır.

Yasak Elma 96. Bölüm Fragmanı
Yasak Elma 96. Bölüm Fragmanı

Yasak Elma 96. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Yasak Elma 96. Bölüm fragmanı ile 1 Şubat Pazartesi günü FOX TV’de yayınlanacak. Yasak Elma yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Yasak Elma Dizi Konusu

Ali Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine son derece düşkün ama hayalleri birbirinden tamamı ile farklı olan kardeşlerdir. Yıldız’ın Yaşamı sosyetenin kraliçesi Ender Argun’la (Şevval Sam) tanıştığı vakit komple değişecektir. Ender, Yıldız’ı Eşi Halit Argun’dan (Talat Bulut) kurtulabilmek adına kullanmaya karar vermiş ve Yıldız’a hayatının teklifin de bulunmuştur.

Yıldız’ın tüm hayatında bunlar yaşanırken, Zeynep’in çalıştığı şirket Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınıyor. Alihan gereğinden fazla kibirli, ukala, zengin bir iş sahibidir. Zeynep ve Alihan’ın zıtlıkları kısa zamanda değişim gösteriyor. Zeynep’in hiç bilmediği şey ise Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olduğudur. Yıldız’ın vereceği karar sadece kendi hayatını değil Zeynep’i de son derece etkileyecektir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz