0 comments

Yasak Elma 97. Bölüm Fragmanı

Yasak Elma 97. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Yasak Elma yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Yasak Elma yeni bölümü 8 Şubat Pazartesi günü saat 20:00 de FOX TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Yasak Elma 97. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Yasak Elma 97. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Çağatay, Cansu’yla arasındaki yaşananlardan sonra, Yıldız’la arasını düzeltmeyi başarabilecek mi? Yıldız olan bitenden habersiz, Cansu’yla konuşmaya devam ederken; Çağatay, Cansu’yu onlardan uzak tutmak için elinden geleni yapar. Ender ve Şahika, Hasan Ali’den her seferinde darbe yemekten bıktıklarından daha çok zarar verici planlar yapmaya devam eder. Fakat sonunda olan yine Şahika’ya oluyor.

Yasak Elma 97. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Yasak Elma 97. Bölüm fragmanı ile 8 Şubat Pazartesi günü FOX TV’de yayınlanacak. Yasak Elma yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Yasak Elma Dizi Konusu

Ali Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine son derece düşkün ama hayalleri birbirinden tamamı ile farklı olan kardeşlerdir. Yıldız’ın Yaşamı sosyetenin kraliçesi Ender Argun’la (Şevval Sam) tanıştığı vakit komple değişecektir. Ender, Yıldız’ı Eşi Halit Argun’dan (Talat Bulut) kurtulabilmek adına kullanmaya karar vermiş ve Yıldız’a hayatının teklifin de bulunmuştur.

Yıldız’ın tüm hayatında bunlar yaşanırken, Zeynep’in çalıştığı şirket Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınıyor. Alihan gereğinden fazla kibirli, ukala, zengin bir iş sahibidir. Zeynep ve Alihan’ın zıtlıkları kısa zamanda değişim gösteriyor. Zeynep’in hiç bilmediği şey ise Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olduğudur. Yıldız’ın vereceği karar sadece kendi hayatını değil Zeynep’i de son derece etkileyecektir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz