0 comments

Yemin 225. Bölüm Fragmanı

Yemin 225. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Yemin’in yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Yemin yeni bölümü 10 Nisan 2020 Cuma günü saat 20:00 de Kanal 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Yemin dizisi 225. bölümüyle 10 Nisan 2020 Cuma günü Kanal 7’de yayınlanacak. Yemin’in bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

YEMİN YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Yemin 225. Bölümü Fragmanı ilginç detaylar bizleri bekliyor. Reyhan ve Emir bebek süprizi ikisinide üzdü. Emir’in annesi Cavidan hain planlar yapmaya devam ediyor, mutlu çiftin bebeklerini öldürmeyi bile göze almış. Cemre hastaneden kaçarak, Reyhan’ı öldürmeye aklına koymuş. Yemin yeni bölüm bölüm fragmanı yayınlanınca mutlu çiftin kötülüklere karşı mücadelesinin devam ettiğini görüyoruz.

Emir şimdiden babalık provalarına başlıyor. İyi bir baba olup olamayacağı konusunda şüpheleri olan Emir’e destek yine Reyhan’dan gelir. Kemal, herkes için en doğrusunun uzak kalmak olduğunu düşündüğünden Narin’i evden uzak tutmaya niyetlidir. Yaşananlardan sonra zamana bırakmayı seçen Kemal’i büyük bir sürpriz bekliyordur; Masal tekrardan susar. Kemal şimdi ne yapacak?

Yorum Yaz