0 comments

Yemin 226. Bölüm Fragmanı

Yemin 226. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Yemin’in yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Yemin yeni bölümü 13 Nisan 2020 Pazartesi günü saat 20:00 de Kanal 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Yemin dizisi 226. bölümüyle 13 Nisan 2020 Pazartesi günü Kanal 7’de yayınlanacak. Yemin’in bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

YEMİN YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Yemin 226. Bölümü Fragmanı Reyhan, Emir’in süprizlerini görmeye devam eder. Reyhanın hamileliğinin güzel geçmesi ve mutlu olması için çaba sarf eder. Emir yeni yeni süprizler hazırlamaya devam eder. Cemre hain planlarının sonuna yaklaşıyor. Reyhan Emir’in sürprizine gittiğini düşünürken aslında farkında olmadan büyük bir tuzağın içine mi düşüyor?  Narin, Masal’ı görmek için eve gelir ve büyük bir tepkiyle karşılaşılaşıyor. Kemal Narin’e hala çok kızgındır, Masal’ın tekrardan susmasından dolayı Narin’i suçlamaktadır. İnat eden Narin Masal’ı görmeden gitmek istemeyecektir, peki Kemal tepkisinden vazgeçip Narin’le barışacak mı?

Yemin 227. Bölüm Fragmanı yayınlandı hemen izleyebilirsiniz.

Yorum Yaz