0 comments

Yemin 227. Bölüm Fragmanı

Yemin 227. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Yemin’in yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Yemin yeni bölümü 14 Nisan 2020 Salı günü saat 20:00 de Kanal 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Yemin dizisi 227. bölümüyle 14 Nisan 2020 Salı günü Kanal 7’de yayınlanacak. Yemin’in bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

YEMİN YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Yemin 227. Bölümü Fragmanı Cemre’nin planında Reyhan değil Cavidan var. Yaptığı plan kendi başına patlayan Cavidan’ı kötü zamanlar bekliyor. Diğer taraftan Reyhan ile Emir anne-baba olma heyecanlarını doludizgin yaşamaya devam ediyorlar, lakin doktorlar kötü bir şeylerden şüpheleniyorlar. Masal, Narin’in yokluğunda susup üzerine bir de yemek yemeyince evdekiler etrafında dört dönmeye başlar. Narin ise bir an bile Masal’ı ve Kemal’i düşünmekten kendini alamıyor. Kemal kızının düzelmesi için yollar ararken öte yandan Hızır ile Şehriye de boş durmaz ve Narin’i eve getirmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

Yemin 229. Bölüm Fragmanı tıklayıp izleyebilirsiniz.

Yorum Yaz