0 comments

Yemin 229. Bölüm Fragmanı

Yemin 229. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Yemin’in yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Yemin yeni bölümü 16 Nisan 2020 Perşembe günü saat 20:00 de Kanal 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Yemin dizisi 229. bölümüyle 16 Nisan 2020 Perşembe günü Kanal 7’de yayınlanacak. Yemin’in bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

YEMİN YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Yemin 229. Bölümü Fragmanı seyircilerle buluştu. Reyhan’ın hayati tehlikesi olduğunu doktorlardan öğrendikten sonra çok üzülür. Emir’e bildiklerini söylemek istemeyen Reyhan artık zor bir kararın eşiğindedir. Diğer taraftan Emir durumdan habersiz mutluluğunu yaşamaktadır. Reyhan ne kararı ne olacak; kendi hayatını mı yoksa bebeğini mi seçecek? Masal evden kaçıp soluğu Narin’in yanında alıyor. Kemal ise bunu öğrendiği zaman deliye döner. Bütün öfkesini Narin’den çıkarmak için hastaneye gelen Kemal beklenmedik bir sürprizle karşılaşıyor. Günlerdir uykusuz kalan Masal, Narin’in kucağında uyuya kalmıştır. Şahit olduklarından sonra Kemal, şimdi Narin’e nasıl davranacak?

Yemin 230. Bölüm fragmanı tıklayıp izleyebilirsiniz.

Yorum Yaz