0 comments

Yemin 230. Bölüm Fragmanı

Yemin 230. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Yemin’in yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Yemin yeni bölümü 17 Nisan 2020 Cuma günü saat 20:00 de Kanal 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Yemin dizisi 230. bölüm fragmanı ile 17 Nisan 2020 Cuma günü Kanal 7’de yayınlanacak. Yemin’in bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

YEMİN 230. BÖLÜM FRAGMANI NELER OLACAK?

Yemin 230. Bölümü Fragmanı seyircilerle buluştu. Narin, Masal’ı görmek sebebiyle geldiği evde inanılmaz bir şok yaşıyor. Şehriye ve Hızır’ın işbirliği bozuluyor. Kemal tutumunu giderek sertleştirdiği Narin’i evinden kovuyor ve hem Şehriye’ye hem de Hızır’a fırçayı bastı. Emir ve Reyhan da bu ilişkiyi kurtarmak için müdahale ediyorlar.

Yemin 230. Bölüm Fragmanı
Yemin 230. Bölüm Fragmanı

Sonunda Narin ile Masal hastanede birbirlerini kavuşup hasret gideriyorlar. Kemal gittiği hastanede bu durumu gördükten sonra yine sinirlendi ama bu kez yanında  Emir vardı ve ona akıl vererek sakinleşmesini sağladı.

Yorum Yaz