0 comments

Yemin 231. Bölüm Fragmanı

Yemin 231. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Yemin’in yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Yemin yeni bölümü 20 Nisan 2020 Pazartesi günü saat 20:00 de Kanal 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Yemin dizisi 231. bölümüyle 20 Nisan 2020 Pazartesi günü Kanal 7’de yayınlanacak. Yemin’in bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

YEMİN YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Yemin 231. Bölümü Fragmanı seyircilerle ekranlarda buluştu. Narin, Masal’ı görmek sebebiyle geldiği evde inanılmaz bir şok yaşıyor. Şehriye ve Hızır’ın işbirliği bozuluyor. Kemal tutumunu giderek sertleştirdiği Narin’i evinden kovuyor ve hem Şehriye’ye hem de Hızır’a fırçayı bastı.

Emir ve Reyhan da bu ilişkiyi kurtarmak için müdahale ediyorlar. Sonunda Narin ile Masal hastanede birbirlerini kavuşup hasret gideriyorlar. Kemal gittiği hastanede bu durumu gördükten sonra yine sinirlendi ama bu kez yanında Emir vardı ve ona akıl vererek sakinleşmesini sağladı.

Yemin 232. Bölüm Fragmanı yayında izleyebilirsiniz.

Yorum Yaz