0 comments

Yemin 232. Bölüm Fragmanı

Yemin 232. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Yemin’in yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Yemin yeni bölümü 21 Nisan 2020 Salı günü saat 20:00 de Kanal 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Yemin dizisi 232. bölümüyle 21 Nisan 2020 Salı günü Kanal 7’de yayınlanacak. Yemin’in bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

YEMİN 232. BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Yemin 232. Bölümü Fragmanı seyircilerle ekranlarda buluştu. Reyhan heyecanla iyş haberler bekliyorken tahlil sonuçları maalesef istediği gibi güzel çıkmıyor. Şimdi test sonuçlarına göre her şey çok netleşiyor, Reyhan bir hayatı ile bebeği konusunda bir tercih yapmak zorunda kalacak. Emir geleceğe dair mutlu hayaller kurarken Reyhan bu önemli durumu daha ne kadar Emir’den saklayabilir? Hızır ile Şehriye’nin iki seven kalbi barıştırma çabaları son sürat devam etmektedir.

Diğer taraftan Pelin Masal’ı daha yakından gözlemlerken Narin’in her detaya hakim olduğunu fark ediyor. Oya ise boş durmuyor ve bu durumdan Kemal’in etkilenmemesi için olaya müdahale etmektedir. Narin, Oya’nın müdahalelerine kayıtsız kalıp kıskanmadan durabilecek mi? Yemin 232. Bölümünde bizleri neler bekliyor?

Yemin 233. Bölüm Fragmanı yayınlandı izleyebilirsiniz

Yorum Yaz