0 comments

Yemin 233. Bölüm Fragmanı

Yemin 233. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Yemin’in yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Yemin yeni bölümü 22 Nisan 2020 Çarşamba günü saat 20:00 de Kanal 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Yemin dizisi 233. bölümüyle 22 Nisan 2020 Çarşamba günü Kanal 7’de yayınlanacak. Yemin’in bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

YEMİN 233. BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Yemin 233. Bölümü Fragmanı seyircilerle ekranlarda buluştu. Hayatı kurtulan Cavidan çok mutlu oluyor ve Reyhan’a zeytin dalı uzatmaktadır. Seyircilerin aklına Cavidan yine bir şeyler mi çeviriyor sorusu oldu. Öte yandan Reyhan için artık zaman iyice azalmaktadır, artık çok gecikmeye kalmadan bir karar almak zorunda kalıyor. Üstündeki baskının da etkisiyle Reyhan bir anda bebeğini hissedemediğini dile getirerek yatağından fırlıyor.

Bebeğin durumunu merak edip yaşayıp yaşamadığını düşünüyorlar. Narin, her ne kadar kendini tutmaya çalışsa da Hızır ile Şehriye’nin de çabalarıyla Kemal’i kıskanmadan duramıyor. Narin için Pelin’in varlığı ve Oya’nın tavırları git gide daha da çekilmez bir boyuta ulaşmaktadır. Narin şimdi ne yapacak, aradan mı çekilecek yoksa kalıp savaşıp Kemal’i tekrar kazanabilecek mi?

Yorum Yaz