0 comments

Yemin 234. Bölüm Fragmanı

Yemin 234. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Yemin’in yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Yemin yeni bölümü 23 Nisan 2020 Perşembe günü saat 20:00 de Kanal 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Yemin dizisi 234. bölümüyle 23 Nisan 2020 Perşembe günü Kanal 7’de yayınlanacak. Yemin’in bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

YEMİN 234. BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Yemin 234. Bölümü Fragmanı seyircilerle ekranlarda buluştu. Emir, Reyhan’ın bazı davranışlarından ötürü bir şeylerin yolunda gitmediğinden şüphelenmeye başlıyor. Bunun yanında son zamanlarda iyi görünmeyen karısını mutlu edebilmek için küçük sürprizlerine devam etmektedir. Diğer yandan Reyhan’ın üzerindeki baskı iyiden iyiye kendini zorlamaya başlıyor. Reyhan’ın ne vereceği karar merak konusu olurken, mutlu aşıklar trafik kazası ile burun buruna geliyorlar. Bu kazayı nasıl atlatabilecekler?

Savaşmak yerine aradan çekilmeyi seçen Narin evden uzaklaşıyor. Şehriye ile Hızır ise asla vazgeçmezler ve evden Narin’e hemen haberler uçuruyorlar. Kemal olaylardan habersiz sadece kızının iyiliği ve mutluluğu için çabalamaktadır. Narin gecenin geç saatlerinde dayanamayıp eve geldiğinde büyük bir sürprizle karşılaşacaktır. Bu sürprizden sonra Narin ne yapacak beklemekteyiz.

Yemin 235. Bölüm Fragmanı yayına girdi izleyebilrisiniz.

Yorum Yaz