0 comments

Yemin 235. Bölüm Fragmanı

Yemin 235. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Yemin’in yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Yemin yeni bölümü 24 Nisan 2020 Cuma günü saat 20:00 de Kanal 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Yemin dizisi 235. bölümüyle 24 Nisan 2020 Cuma günü Kanal 7’de yayınlanacak. Yemin’in bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

YEMİN YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Yemin 235. Bölümü Fragmanı seyircilerle ekranlarda buluştu. Reyhan ve Emir bir trafik kazası geçiriyor. Emir kaza anında Reyhanı koruyabilmek için elinden geleni yapmaya çalışıyor. Emir’in bu davranışı karşısında çok üzülen Reyhan ne yapıyor? Büyük kazayı atlatan Reyhan ile Emir iyilerdir. Reyhan kaza anında bebeği adına endişelenirken Emir’in tek düşüncesi karısı oluyor. Bu durumun böyle olduğunu göre Reyhan için günlerdir yaşadıklarını Emir’e anlatması daha da zor oluyor.

Diğer yandan operasyon için zaman çok daralmıştır, Reyhan’ın kararını bir an önce vermesi gerekmektedir. Narin, yemek masasını öyle gördükten sonra yıkılıyor. Artık yavaş yavaş Kemal’in hayatından sonsuza dek kaybolması gerektiğini düşünmeye başlıyor. Narin bu düşüncelere yoğunlaşırken, elinden kayıp giden mutluluğun ardından gözyaşlarını tutamaz ve çok üzülür. Kemal ise her ne kadar Masal’a yoğunlaşmış gözükse de Narin’i düşünmeden edemediğini fark ediyor. Peki onca yaşananın mutlulukların ardından bu sefer Narin gitmeyi başarabilecek mi?

Yemin 236. Bölüm Fragmanı yayında izleyebilirsiniz.

Yorum Yaz