0 comments

Yemin 236. Bölüm Fragmanı

Yemin 236. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Yemin’in yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Yemin yeni bölümü 27 Nisan 2020 Pazartesi günü saat 20:00 de Kanal 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Yemin dizisi 236. bölümüyle 27 Nisan 2020 Pazartesi günü Kanal 7’de yayınlanacak. Yemin’in bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

YEMİN YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Yemin 236. Bölümü Fragmanı seyircilerle ekranlarda buluştu. Reyhan adına zaman gittikçe daralır ve artık hayatı ve bebeğiyle alakalı bir karar vermesi gerekiyor. Reyhan tüm inancıyla bebeğini doğurmaya karar veriyor. Diğer yandan Cemre, Cavidan’ı öldürmeyi kafasına koymuştur ve amacına ulaşmaya çok yaklaşmaktadır. Kendisinin ve bebeğinin iyi olacağını düşünen Reyhan’ı ise daha büyük bir olay beklemektedir. Emir öğrendiğinde bu karara aşırı bir tepki vererek Reyhan’a çok kızar.  

Artık Kemal’in hayatından çıkmayı düşünen Narin son anda fikrini değiştirir ve eve geri döner. Kemal belli etmese de bu habere herkes kadar sevinir, bu haberden tek memnun olmayan isim Oya’dır. Narin her ne kadar Masal için dönmüş olsa da iki aşığı aynı evde ayrı odalarda heyecanlı ve mutlu günler beklemektedir. Yemin 237. Bölüm fragmanı bu gün yayınlandı izleyebilirsiniz.

Yorum Yaz