0 comments

Yemin 237. Bölüm Fragmanı

Yemin 237. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Yemin’in yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Yemin yeni bölümü 28 Nisan 2020 Salı günü saat 20:00 de Kanal 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Yemin dizisi 237. bölümüyle 28 Nisan 2020 Salı günü Kanal 7’de yayınlanacak. Yemin’in bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

YEMİN YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Yemin 237. Bölümü Fragmanı seyircilerle ekranlarda buluştu. Reyhan en sonunda her şeyi Emir’e anlatmaya karar veriyor. Emir duydukları karşısında şok yaşar ve gerilir. Bir an evvel kendini toparlamayı başaran Emir, hemen sevdiği kadına destek olmaya çalışır ama asıl şoku Reyhan’ın kararını öğrendiğinde yaşamaktadır. Emir, Reyhan’ın göz göre göre ölüme doğru yürümesine izin vermemek için çabalayacak.

Yemin 237. Bölüm Fragmanı
Yemin 237. Bölüm Fragmanı

Kemal, Narin’in eve taşınmasından dolayı belli etmese de çok ama çok mutludur. Eski güzel anılar tekrardan canlanmaya ve yaşanmaya başlıyor. Oya ise Narin’in eve dönmesinden son derece rahatsızdır ve kafasındaki düşünceleri açıkça Narin’e söylemekten çekinmez. Narin, Oya’nın aklındaki Pelin planına karşı ne yapacak ileri ki bölümlerde yaşayıp göreceğiz.

Yemin 238. Bölüm Fragmanı yayınlandı hemen izleyebilirsiniz.

Yorum Yaz