0 comments

Yemin 238. Bölüm Fragmanı

Yemin 238. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Yemin’in yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Yemin yeni bölümü 29 Nisan 2020 Çarşamba günü saat 20:00 de Kanal 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Yemin dizisi 238. bölümüyle 29 Nisan 2020 Çarşamba günü Kanal 7’de yayınlanacak. Yemin’in bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

Hızlıca yemin 239. Bölüm Fragmanı yayınlanmıştır.

YEMİN YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Yemin 238. Bölümü Fragmanı seyircilerle ekranlarda buluştu. Reyhan test sonuçlarını sonunda Emir’e anlatıyor. Emir Reyhan’ın kararını duyunca ne yapacağı merak konusu? Reyhan sonunda her şeyi Emir’e anlatır. Emir duydukları karşısında şoka uğrar. Bir an evvel kendini toparlayan Emir, hemen karısına destek olur ama asıl şoku Reyhan’ın kararını öğrendiğinde yaşar.

Emir, Reyhan’ın göz göre göre ölüme yürümesine ne tepki verecek? Kemal, Narin’in eve taşınmasından ötürü belli etmese de mutludur. Eski güzel anılar tekrardan canlanmaya başlar. Oya ise Narin’in eve dönmesinden rahatsızdır ve kafasındaki planı açıkça Narin’e söyler. Narin, Oya’nın kafasındaki Pelin planına karşı ne yapacak?

Yorum Yaz