0 comments

Yemin 239. Bölüm Fragmanı

Yemin 239. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Yemin’in yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Yemin yeni bölümü 30 Nisan 2020 Perşembe günü saat 20:00 de Kanal 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Yemin dizisi 239. bölümüyle 30 Nisan 2020 Perşembe günü Kanal 7’de yayınlanacak. Yemin’in bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

YEMİN YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Yemin 239. Bölümü Fragmanı seyircilerle ekranlarda buluştu.  Emir’in yapmak istediği tek şey Reyhan’ı ameliyat olmaya ikna etmeye çalışmaktır. Reyhan ise bebeğinden vazgeçmekle kendi hayatı arasında git gel yaşamaktadır. Emir içindeki ateşi söndüremiyor. Reyhan ise Emir’in onca ikna çabasına rağmen hala kararından vazgeçmiş değildir. Emir artık daha sonuç veren hamleler yapması gerektiğinin farkına varıyor ve Reyhan’ı apar topar evden çıkarıp hastaneye götürmektedir. Doktorlar ameliyat için haber beklerken Emir ile Reyhan yolda hastaneye doğru giderler. Emir’in ikna etme çabaları sonuç verip, Reyhan ameliyat olacak mı?

Yemin 239. Bölüm Fragmanı
Yemin 239. Bölüm Fragmanı

Kemal sonunda dayanamaz ve Narin’e Oya’nın oynadığı oyundan haberi olup olmadığını soruyor. Narin ise içini yiyen kıskançlığın da etkisiyle çok ağır konuşuyor. İki birbirini seven aşık üstü kapalı birbirlerine ilanı aşk ederken gururlarından dolayı gözleri kör olduğu için gerçekleri göremeyecekler. Her şeyi dışarıdan izleyen ve farkında olan Şehriye ile Hızır yine kendilerini plan yaparken bulurlar. Bu sefer son planları işe yarayıp Narin ile Kemal’in yakınlaşmasını başarabilecekler mi?

Yemin 240. Bölüm Fragmanı yayınlandı izleyebilirsiniz.

Yorum Yaz