0 comments

Yemin 240. Bölüm Fragmanı

Yemin 240. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Yemin’in yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Yemin yeni bölümü 1 Mayıs 2020 Cuma günü saat 20:00 de Kanal 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Yemin dizisi 240. bölümüyle 1 Mayıs 2020 Cuma günü Kanal 7’de yayınlanacak. Yemin’in bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

YEMİN YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Yemin 240. Bölümü Fragmanı seyircilerle ekranlarda buluştu. Emir, Reyhan’ın bebeğini doğurmaktan vazgeçmesi için elinden geleni yapmaktadır ama hiçbir şey Reyhan’ı vazgeçirmemektedir. Reyhan bebeği ile beraber kendisinin sağlıklı yaşayacağına tüm kalbiyle inanıyor. Emir, Reyhan’ın kalbini kırmayı bile göze alıp kararınından vazgeçirmek için her yolu denemeye başlar ama diğer taraftan ise baba olamama fikrinin acısını tek başına yaşıyor. Reyhan’ı kaybetme korkusuyla yüreği kavrulur.

Emir bütün çözümlerin tükendiği anda bir çare bulabilecek mi? Narin’in oynanan oyundan haberi olduğuna dair cevabından sonra Kemal’in tepkisi çok büyük oluyor. Narin’e karşı daha da duyarlı olmaya çalışan Kemal’in tekrardan inadı tutmaktadır. Şehriye ile Hızır’ın kurduğu oyun, Kemal’in inadı ile birleşince hastalanmasına sebep oluyor. Bu hastalık iki aşığı bir birlerine yakınlaştıracak gibi dururken hasta Kemal’e kıyamayan Narin’in çabaları Kemal’in iyi olması için sonuç verecek mi?

Yemin 241. Bölüm Fragmanı yayınlandı, tıklayıp izleyebilirsiniz.

Yorum Yaz