0 comments

Yemin 241. Bölüm Fragmanı

Yemin 241. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Yemin’in yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Yemin yeni bölümü 4 Mayıs 2020 Pazartesi günü saat 20:00 de Kanal 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Yemin dizisi 241. bölümüyle 4 Mayıs 2020 Pazartesi günü Kanal 7’de yayınlanacak. Yemin’in bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

Yemin 242. Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir.

YEMİN YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Yemin 241. Bölümü Fragmanı seyircilerle ekranlarda buluştu. Reyhan onca ikna uğraşına rağmen cevap vermeyince Emir’ en son düşüncesini uygular, Reyhan’dan bebeği ve kocası arasında bir tercihte bulunmasını isteyecektir. Bu kadarını hiç beklemeyen Reyhan için böyle bir tercihte bulunmak asla mümkün olmayacaktır. Bu ağır baskıya daha fazla dayanamayacak olan Reyhan kötüleşir. Bütün çabalarını Reyhan’ın iyiliği için yaptığını düşünen Emir yine de çok üzülmektedir ve çok zor bir karar vermesi gerekmektedir.

Bu sefer Emir’in vermek zorunda kalacağı o önemli zor karar nedir? Kemal’in rahatsız durumuna rağmen Narin’e olan tavrı devam etmektedir. Narin ise hasta Kemal’in bir an bile yanından ayrılmadan iyileşmesi için çok uğraşıyor. Bu kez Oya bile yakınlaşmalarına engel olamayacakmış gibi hareket eden Narin’in çabaları aradaki buzların erimesine neden olur mu?

Yorum Yaz