0 comments

Yemin 242. Bölüm Fragmanı

Yemin 242. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Yemin’in yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Yemin yeni bölümü 5 Mayıs 2020 Salı günü saat 20:00 de Kanal 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Yemin dizisi 242. bölümüyle 5 Mayıs 2020 Salı günü Kanal 7’de yayınlanacak. Yemin’in bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

YEMİN YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Yemin 242. Bölümü Fragmanı seyircilerle ekranlarda buluştu. Reyhan yaşanan olaylardan habersiz bir durumda ameliyata alınıyor. Baygın bir şekilde sedyede götürülen Reyhan’ın peşinden, Emir verdiği zor karardan dolayı pişmanlık duyuyor. Zaman iki aşık için git gide daralıyor. Yavaş yavaş hata yaptığını düşünen Emir son anda fikrini değiştiriyor ve ameliyatı durdurabilmek adına harekete geçiyor.

Narin, hasta olan Kemal’in yanından bir an olsun ayrılmak istemez. Her zamanki gibi hastalığı çok ağır geçiren Kemal ise daha fazla tavır yapamaz ve iyice yumuşayıp duvarlarını indirmeye karar verir. Narin’i, Kemal’in başucunda sabahlarken gören Oya için işler iyice bozulmaya başlamıştır. Oya bu saatten sonra çok daha radikal yöntemler uygulamaya başlayacaktır. Diğer yandan zihinlerde ki merak edilen soru; Kemal iyileştikten sonra Narin’e nasıl davranacaktır? Yemin 243. Bölüm Fragmanı Sitemize eklenmiştir.

Yorum Yaz