0 comments

Yemin 243. Bölüm Fragmanı

Yemin 243. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Yemin’in yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Yemin yeni bölümü 6 Mayıs 2020 Çarşamba günü saat 20:00 de Kanal 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Yemin dizisi 243. bölümüyle 6 Mayıs 2020 Çarşamba günü Kanal 7’de yayınlanacak. Yemin’in bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

YEMİN YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Yemin 243. Bölümü Fragmanı seyircilerle ekranlarda buluştu. Emir ve Reyhan bebekleri için doğru kararı alıyorlar. Emir bebeği konusunda hatasının farkına varıyor ve büyük bir vicdan azabı yaşamaktadır. Bu sırada büyük bir sürpriz yaşanır ve bebek anne karnında tekme atıyor. Varlığını ikisine de iyice hissettirmeye başlayan bebeğin ilk tekmesin den sonra iki aşık büyük bir mutluluk yaşıyor.

Yaşanan olaylardan sonra Emir yavaş yavaş yumuşarken Reyhan beklenmedik bir bir tavırla karşılaşır; Narin her şeyi öğrenmiştir. Acaba Narin, Reyhan’ı ikna edebilecek mi? Narin, gördüklerinden ve duyduklarından sonra engelleyemedi bir mutluluk yaşar ve ister istemez içi umutla dolar. Oya ise işlerin düşündüğü şekilde gitmediğinin son derece farkındadır, engel olmak için her şeyi yapacaktır. Diğer yandan Pelin’in henüz söylemese de Kemal’e karşı kayıtsız kalamayacağı aşikardır.

Yemin 244. Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir.

Yorum Yaz