0 comments

Yemin 244. Bölüm Fragmanı

Yemin 244. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Yemin’in yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Yemin yeni bölümü 7 Mayıs 2020 Perşembe günü saat 20:00 de Kanal 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Yemin dizisi 244. bölümüyle 7 Mayıs 2020 Perşembe günü Kanal 7’de yayınlanacak. Yemin’in bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

YEMİN YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Yemin 244. Bölümü Fragmanı seyircilerle ekranlarda buluştu. Emir ve Reyhan bebekleri için doğru kararı alıyorlar. Emir bebeği konusunda hatasının farkına varıyor ve büyük bir vicdan azabı yaşamaktadır. Bu sırada büyük bir sürpriz yaşanır ve bebek anne karnında tekme atıyor.

Varlığını ikisine de iyice hissettirmeye başlayan bebeğin ilk tekmesin den sonra iki aşık büyük bir mutluluk yaşıyor. Yaşanan olaylardan sonra Emir yavaş yavaş yumuşarken Reyhan beklenmedik bir bir tavırla karşılaşır; Narin her şeyi öğrenmiştir.  Yemin dizisi sezon finaline doğru yaklaşmaktadır.  Büyük bir ihtimal 245. Bölümde sezon finali‘ni yapacaktır. Yeni bölümlerde bebeğin doğumu gerçekleşecek mi?

Yorum Yaz