0 comments

Yemin 245. Bölüm Fragmanı ve Sezon Finali

Yemin 245. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Yemin’in Sezon finali bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Yemin yeni bölümü 8 Mayıs 2020 Cuma günü saat 20:00 de Kanal 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Yemin dizisi 245. bölümüyle 8 Mayıs 2020 Cuma günü Kanal 7’de yayınlanacak. Yemin’in bu gün yayınlanacak sezon finali bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

YEMİN YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Yemin 245. Bölümü Fragmanı ve sezon finali seyircilerle ekranlarda buluştu. Emir bebeği konusunda hatasının farkına varıyor ve büyük bir vicdan azabı yaşamaktadır. Bu sırada büyük bir sürpriz yaşanır ve bebek anne karnında tekme atıyor. Reyhan bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına alabilecek mi?

Varlığını ikisine de iyice hissettirmeye başlayan bebeğin ilk tekmesin den sonra iki aşık büyük bir mutluluk yaşıyor. Yaşanan olaylardan sonra Emir yavaş yavaş yumuşarken Reyhan beklenmedik bir bir tavırla karşılaşır; Narin her şeyi öğrenmiştir.  Yemin dizisi sezon finaline doğru yaklaşmaktadır.  Büyük bir ihtimal 245. Bölümde sezon finalini yapıyor.

Yorum Yaz